Про нас

Ми знаходимося у місті Черкаси, Україна. Інтернет-магазин TABLE-TENNIS створений у 2005 році та спеціалізується з продажу інвентарю для настільного тенісу. Географія наших зв'язків поширюється на Україну, Молдову, Казахстан, США, Німеччину, Угорщину, Норвегію, Чехію, Хорватію, Грецію, Ізраїль та інші країни.

 

Слід зазначити, що настільний теніс для нас не лише бізнес, а й захоплення, якому ми готові присвячувати весь вільний час. Наші фахівці із задоволенням поділяться з вами багатьма секретами цієї непростої, але дуже цікавої та захоплюючої гри.

 

Магазин TABLE-TENNIS реалізує концепцію індивідуального підходу до кожного клієнта. Ми проводимо консультації, уточнюємо ваші ігрові уподобання та допомагаємо у виборі компонентів для збирання ракеток. Складання ракетки виконується безкоштовно з урахуванням усіх побажань покупця.

 

У нашому магазині завжди підтримується широкий асортимент товарів за добрими цінами. У нас тільки нова та оригінальна продукція від фірм Yasaka, TSP, Dr. Neubauer, Hallmark, Giant Dragon, RITC 729 Friendship, Globe, Dawei, LKT, Air, Atemi, VT та інших. Ми впевнені у походженні та якості нашої продукції, оскільки отримуємо товари безпосередньо від виробників.

 

Ми прагнемо стати кращими, і відкриті для конструктивного діалогу. Приймаємо ваші побажання у цьому напрямку.